HACZYKI OWNER Keiru -8- HO-5680708

HACZYKI OWNER Keiru -8- HO-5680708
[00554]

Dostępność: Na magazynie

Aktualizacja: 2017-12-23 11:59:23

HACZYKI OWNER Keiru -8- HO-5680708 Program specjalny feeder Haczyki z łopatką. Jeden z najpopularniejszych modeli. Bardzo mocne, ostre haczyki do zbrojenia przynęt roślinnych i zwierzęcych.   Profil: z zadziorem Materiał: stal...
7.20zł
   Pin it

HACZYKI OWNER Keiru -8- HO-5680708

Program specjalny feeder

Haczyki z łopatką. Jeden z najpopularniejszych modeli. Bardzo mocne, ostre haczyki do zbrojenia przynęt roślinnych i zwierzęcych.

 

Profil: z zadziorem
Materiał: stal węglowa - Hi-Carbon
Ostrze: superostrze OWNER CUT
Wiązanie żyłki: z łopatką
 
ROZMIAR:  8
 
KOLOR:  CIEMNOSTALOWY
 
Japońska firma OWNER to niepodważalny lider światowego rynku producentów haczyków i kotwiczek wędkarskich. Od samego początku istnienia, od kilkudziesięciu lat cała oferta Ownera jest skoncentrowana na produktach adresowanych do grona najbardziej wymagających wędkarzy.

Bezkompromisowa jakość, przemyślane wykorzystanie najnowszych technologii, innowacyjność i niesamowita precyzja wykonania ? wszystko to cechuje haczyki i kotwiczki wyprodukowane w dalekiej Japonii. Wszystkie elementy haka są wykonane i dobrane perfekcyjnie ? od łopatki lub uszka, przez odpowiednio dobraną średnicę stalowego drutu, aż po niewiarygodnie ostre ostrze. Produkcja wysokiej klasy sprzętu wędkarskiego byłaby niemożliwa bez głębokiej analizy współczesnych technik wędkarskich, bez współpracy z najlepszymi wędkarzami. Wszystkie koncepcje przed wprowadzeniem na rynek przechodzą długą i żmudną serię testów w wielu krajach, praktycznie na wszystkich kontynentach. Przygotowując ofertę na nasz polski rynek, braliśmy pod uwagę specyfi kę naszych łowisk i popularnych metod wędkarskich.

Kod 1: 0554