ŻYŁKA SATORI FEEDER 0,22  150M

ŻYŁKA SATORI FEEDER 0,22 150M
[5110]

Dostępność: Chwilowy brak towaru

*ŻYŁKA SATORI FEEDER 0,22  150M Aktywne łowienie na zestawy z koszyczkiem zanętowym i drgającą szczytówką pełniącą rolę sygnalizatora brań to bardzo wyrafinowana technika i wyższy stopień wędkarskiego wtajemniczenia. Satori...
9.90zł
   Pin it
*

ŻYŁKA SATORI FEEDER 0,22  150M

Aktywne łowienie na zestawy z koszyczkiem zanętowym i drgającą szczytówką pełniącą rolę sygnalizatora brań to bardzo wyrafinowana technika i wyższy stopień wędkarskiego wtajemniczenia. Satori Feeder jest bardziej rozciągliwa niż inne żyłki, bardzo dobrze układa się na dnie i, co bardzo ważne, jest pokryta dodatkową warstwą ochronną zabezpieczającą przed przetarciem wśród podwodnych zaczepów. Maskujący ciemnobrązowy kolor, charakterystyczny dla gruntowych metod łowienia. Oferujemy na szpulkach 150 m.

PARAMETRY:

ŚREDNICA:  0,22mm.

DŁUGOŚĆ:  150m.

WYTRZYMAŁOŚĆ:  do 11kg.

KOLOR:  Ciemny brąz

JAXON SATORI - Samochody oznaczone znaczkiem MADE IN JAPAN od lat wygrywają w rankingach jakości oferowanych aut. Podobnie wygląda sytuacja w wielu innych wysoko przetworzonych produktach z komputerami i elektroniką na czele. Również w wędkarstwie cały szereg japońskich towarów to synonim bezkompromisowej jakości i perfekcyjnego wykończenia - dobrym przykładem są tu haki i kotwiczki Owner lub doskonałe japońskie plecionki ANCHOR WX8 i NEW CONCEPT LINE z naszej oferty.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nową serię żyłek JAXON SATORI ? kolejny owoc współpracy z najlepszymi japońskimi fi rmami wyspecjalizowanymi w obróbce tworzyw sztucznych.

Kod 1: 5110