PAPUGA NIMFA

PAPUGA NIMFA
[00406]

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Aktualizacja: 2016-08-29 13:38:02

PAPUGI NIMFY Z NASZEJ HODOWLI już mamy tegoroczne nimfy do sprzedaży TYLKO ODBIÓR OSOBISTY 01 październik 2013r W wolierze z nimfami wyczyściłem wszystkie budki, a otwory wlotowe zadrutowałem siatką aby przerwać okres rozrodczy. Dobrze...
70.00zł
   Pin it

PAPUGI NIMFY Z NASZEJ HODOWLI

już mamy tegoroczne nimfy do sprzedaży TYLKO ODBIÓR OSOBISTY

01 październik 2013r W wolierze z nimfami wyczyściłem wszystkie budki, a otwory wlotowe zadrutowałem siatką aby przerwać okres rozrodczy. Dobrze karmione papugi nimfy potrafią przystępować do lęgów przez cały rok, ale uważam, że w okresie zimowym ptaki powinny odpocząć od trudów wysiadywania jaj i opieki nad młodymi.

08.03.2014

Ze względu na wczesną wiosnę zaczęliśmy już przygotowywać papugi do lęgów. Udało mi się skompletować 20 z 21 ziół ( co jest dużym sukcesem)  znajdujących się na liście mieszanki ziołowej dla papug skomponowanej przez osobę opiekującą się papugami w jednym z europejskich ogrodów zoologicznych. Mieszankę tą wzbogaciłem o 11 nasion różnych traw uwielbianych przez ptaki. Taką mieszanką obsypuję gotowany ryż który ptaki chętnie zjadają ? po zimowej diecie składającej się tylko z mieszanki zbóż. Mieszanka ta jest dostępna w naszym sklepie pod nazwą ?FIRMOWA MIESZANKA ZIÓŁ I NASION TRAW DLA PAPUG?

14.09.2014 wyjątkowo ciepły rok i ciepły wrzesień spowodował, że papugi nimfy po raz trzeci w tym roku przystąpiły do wysiadywania jaj. Pozwalamy na to ponieważ nimfy w przypadku niskich temperatur wchodzą do budek z małymi pisklakami i ogrzewają je.

Kod 1: 0406